Schneider Electric LC1D12BD 12A 5.5kW Kontaktör 24VDC TesysD
Ürün Kodu
LC1D12BD
Garanti Süresi
18 Ay
0 Puan - 0 Yorum
%63 İndirim
3.994,84 TL
1.478,09 TL
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schneider Electric LC1D12BD 12A 5.5kW Kontaktör 24VDC TesysD Schneider Electric, Schneider Electric LC1D12BD 12A 5.5kW Kontaktör 24VDC TesysD, 3.994,84 TL,'den Başlayan Fiyatlarla Kontaktörler , Kategorisinde Sizleri Bekliyor. LC1D12BD