Schneider Electric LC1D32BD 32A 15kW Kontaktör 24VDC
Ürün Kodu
LC1D32BD
Garanti Süresi
18 Ay
0 Puan - 0 Yorum
%63 İndirim
8.576,77 TL
3.173,41 TL
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schneider Electric LC1D32BD 32A 15kW Kontaktör 24VDC Schneider Electric, Schneider Electric LC1D32BD 32A 15kW Kontaktör 24VDC, 8.576,77 TL,'den Başlayan Fiyatlarla Kontaktörler , Kategorisinde Sizleri Bekliyor. LC1D32BD