Schneider Electric LC1D40AM7 40A 18,5kW Kontaktör 220VAC TesysD
Ürün Kodu
LC1D40AM7
Garanti Süresi
18 Ay
0 Puan - 0 Yorum
%63 İndirim
9.444,66 TL
3.494,52 TL
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schneider Electric LC1D40AM7 40A 18,5kW Kontaktör 220VAC TesysD Schneider Electric, Schneider Electric LC1D40AM7 40A 18,5kW Kontaktör 220VAC TesysD, 9.444,66 TL,'den Başlayan Fiyatlarla Kontaktörler , Kategorisinde Sizleri Bekliyor. LC1D40AM7